Nabídka práce ve firmě CRYTUR, spol. s r.o.

Volné pracovní místo  Kontrolor/ka kvality - Turnov

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Popis pracovní nabídky

Do našeho týmu v Turnově hledáme tyto pracovníky:

Kontrolor/ka kvality

Náplň práce:
  • rutinní kontrola výrobků (mechanické díly, optické prvky atd.): rozměrová, optická a další
  • obsluha měřících a kontrolních zařízení (běžná dílenská měřidla, mikroskopy, souřadnicové i optické přístroje a další)
  • zajištění a správa záznamů z měření
  • práce s PC a různými uživatelskými SW

Požadujeme

  • středoškolské nebo ÚSO vzdělání technického směru, výhodou strojní obory, jemná mechanika nebo optika
  • orientace v technické výrobní dokumentaci, především výkresové výhodou
  • pečlivost, trpělivost, smysl pro detail, vlastní iniciativu, práci v týmu
  • práci ve vícesměnném provozu
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
  • práce na základě moderních standardů v optoelektronice
  • nadstandardně technologicky vybavená měřící pracoviště
  • spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
  • účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní program
  • výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
  • navíc i tyto benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvky na stravování, dovolená navíc, vzdělávací kurzy a školení nebo zvýhodněné půjčky zaměstnancům atd.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Koškova 742, Turnov

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:
  • práce ve vícesměnném provozu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracovní pozice je vhodná i pro absolventy

O nás

CRYTUR, spol. s r.o. - o nás
  • CRYTUR, spol. s r.o. je Firmou roku 2023 v Libereckém kraji!

  • Jsme přední světovou společností zabývající se výrobou i opracováním syntetických krystalů a nabízíme opto-elektronická řešení pro vědu, výzkum i náročné průmyslové technologie (elektronová mikroskopie, lasery, luminofory a další).

  • Patříme mezi české dynamicky a trvale se rozvíjející společnosti s téměř 400 zaměstnanci a ročním obratem přes 600 mil. Kč.

  • Naše kapacity stále rozšiřujeme a proto hledáme nové kolegy, kteří se společně s námi budou chtít podílet na přípravě technologií pro budoucnost.

  • Nechte u nás svou příležitost vykrystalizovat!

číst dále

Motivující mzdové ohodnocení

Špičkově vybavená pracoviště

Profesní vzdělávání

5 týdnů dovolené

Příspěvky na penzijní spoření

Pluxee Multibenefit karta

Teplé nápoje na pracovišti

Společenské/sportovní aktivity

Výhodné mobilní tarify

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku Kontrolor/ka kvality - Turnov?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Šárka Ševčíková z CRYTUR, spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kontrolor/ka kvality - Turnov

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.